×

Мы готовы вам помочь!

Оставьте Ваши контактные данные и мы с Вами свяжемся

Увійти | Реєстрація

Точка зору: кріополіз

DUSO
1 місяць тому
Коментарі
Цікаве Апарати Beauty-Бізнес Косметологія Beauty-Бізнес
Точка зору: кріополіз - DUSO Створюємо beauty-бізнес для вас

На головні питання журналу Les Nouvelles Esthetiques щодо кріополізу відповідає наш експерт Марія Капітанюк, лікар-косметолог та керівник методичного відділу ДЮСО.


Яким апаратам для кріополізу ви надаєте перевагу?

У своїй практиці я використовую апарати, які дозволяють проводити процедури безпечно, безболісно й ефективно. Обладнання повинне показувати хороші клінічні результати та високу технологічність проведення процедури. Зараз працюю на Сооlshaping2, який дає можливість одночасного опрацювання чотирьох зон відразу чотирма насадками. Жоден апарат не дає такої якісної роботи та економії часу. Ще раз зазначу, для мене важлива ефективність: у випадку мого вибору, з обладнанням досить однієї процедури, щоб якісно зменшити параметри у наших пацієнтів.

Якими критеріями при виборі апарату для кріоліполізу ви користуєтесь?

Однозначно при виборі обладнання дуже важливо дотримуватися певних критеріїв. В першу чергу, необхідно розуміти потенціал і можливості апарату Параметри температурного режиму мають дуже важливе значення. Оскільки у нас ефективна температура охолодження підшкірно-жирової клітковини знаходиться в діапазоні від -5 до -10° С, то необхідно, щоб апарат не просто охолоджував шкіру до 0 ° С, а безпосередньо працював з рівнем підшкірно-жирової клітковини. Необхідно також, щоб апарат не остуджували нижче допустимого порогу, інакше це призведе до обмороження тканин під час проведення процедури. Також, я вважаю, що важливим критерієм при виборі апарату є можливість ручного управління і контролю тривалості процедури, адже різні пацієнти мають різну товщину підшкірно-жирової складки та час експозиції теж буде відрізнятися.

І однозначно на мій вибір впливає такий критерій, як захоплення вакуумом  один з головних чинників при роботі з технологією кріоліполізу, оскільки саме він перекриває судини, це говорить, що кріоліполіз буде джерелом доходу й обраний апарат зможе забезпечити потік пацієнтів і їх задоволеність від результатів процедури. Порівнюючи кріоліполіз з ін'єкційними ліполітиками та розуміючи, що на апараті собівартість маніпуляції буде набагато дорожче, однозначно дана процедура не буде у ваших пацієнтів в пріоритеті. А наше завдання - купити апарат і добре на ньому заробляти. Відповідно, собівартість процедури повинна бути низькою, а якість  високим. І важливо дотримуватися «золотої середини» між даними параметрами. Таким чином, вибираючи апарат, необхідно враховувати якість обладнання, його технологічність, варіабельність параметрів температури та часу, а також досить невисоку собівартість.

З якими методиками можна поєднувати кріотерапію або ви вважаєте, що це монопроцедура?

Кріоліполіз відмінно працює і як монопроцедура. Але моя практика підтверджує той факт, що комплексний вплив різних технологій дає максимально виражений ефект. Я люблю поєднувати кріоліполіз з ісооne-терапією, пресотерапієй, дренажними ін'єкційними коктейлями. При цьому дуже важливо дотримання пацієнтом водного режиму. Також процедура кріоліполізу може поєднуватися з різними обгортаннями, роботою з якістю шкіри на тих ділянках, де ми зменшили кількість жирової тканини, ГЗР-терапією (в останньому випадку - не в один сеанс).

Однозначно, чим більше процедур ми можемо задіємо в процес корекції тіла, тим більш комплексно підходимо до вирішення проблеми пацієнта (не тільки ізольовано зменшити локальні підшкірно-жирові відкладення, але також і дренувати ту жирову тканину, яку ми руйнуємо), тим якісніший результат ми отримуємо.


З питань придбання апарату звертайтесь за телефоном 044-506-77-77

Схожі публікації

DUSO - Створюємо beauty-бізнес для вас

Компанія ДЮСО відкриває успішні бізнес-проекти в beauty-індустрії і впевнено лідирує на ринку косметологічного обладнання та косметологічної меблів для салонів краси, SPA центрів, WELLNESS, МАНИКЮРА і ПЕДИКЮРУ, ПЕРУКАРЕНЬ.

Консалтинг ДЮСО - ми пропонуємо професійну допомогу у відкритті з нуля і «під ключ» салонів краси, перукарень, барбершопов, підприємств індустрії краси, клінік естетичної медицини і СПА-центрів.

У нашій компанії вам запропонують повний комплекс послуг - від розробки дизайн-проекту і створення бізнес-плану салону краси до комплексного оснащення вашого б`юті-центру професійним висококласним косметологічним обладнанням!

У ДЮСО запропонований широкий асортимент косметологічного обладнання: апарати для косметології, косметологічні апарати для особи, професійні апарати по догляду за обличчям і тілом, апарати для масажу, сучасні апаратні методики проти старіння шкіри, апарати для рф-ліфтингу і комплексної RF-терапії, косметологічні апарати для мікронідлінга -мікроігольчатой ​​терапії, обладнання для неінвазивної косметології, косметологічні лазери для епіляції, апарати для лазерного ліполізу, обладнання для лазерної косметолог ії, апарати для фракційного омолодження шкіри, апарати для SMAS-ліфтингу омолодження з технологією HIFU, косметологічні системи ультразвукового ліполізу, універсальні лазери IPL-терапії для фотоомолодження, апарати для кріоліполіза, апаратні технології для вакуумного масажу, системи для корекції контурів тіла, апарати кавітації, апарати кисневої мезотерапії, косметологічні комбайни для догляду за шкірою обличчя, мультифункціональні косметологічні платформи для гідропілінг, мікродермабразії, електропорації, апарати для л ица і тіла з LED (світлодіодами), апарати для іонофорезу, фонофорез і кріотерапії.

У нас ви можете купити найкраще обладнання для косметологічних кабінетів, обладнання для нігтьового салону, обладнання для подологіческого кабінету, дзеркала для салону краси, лампи лупи, інвентар для салону краси, косметологічні кушетки, інструменти для салонів краси, косметологічні столи, крісла для салонів краси, косметологічні стільчики, косметологічні візки, інструменти для стерилізації та дезінфекції, лампи для манікюру, подологіческіе крісла, крісла з ваннами для педикюру, подологіческіе крісла-ку еткі, апарати для процедур апаратного манікюру і апаратного педикюру, косметологічні кушетки з підігрівом, кушетки для масажу, засоби по догляду за нігтями і косметику для рук і ніг, косметику і доглядають кошти, що забезпечують здоров`я, захист і зміцнення нігтьової пластини

ВСЕ, що потрібно для перукарень: аксесуари для перукарень, дзеркала для перукарні, інвентар для перукарні, Барбер-крісла, мийки крісла для перукарні, обладнання для перукаря, перукарні столики, перукарський стіл з дзеркалом, професійне перукарське обладнання, стільці для перукарні, візки для перукарів, перукарні тумбочки, крісла для барбершопов

Ми є ексклюзивним представником відомих світових брендів, таких як: 

  • Takara Belmont (Японія), 
  • Gamma & Bross (Італія) виробляють обладнання для перукарень, барбершопов і салонів краси преміум і люкс-класу,
  • GHARIENI (Німеччина) - на думку Forbes Travel Guide - Gharieni Group є зразком якості і визнаний, як кращий виробник обладнання для SPA і wellness для готелів і курортів класу люкс на 2019 рік!
  • Icoone (Італія), 
  • EndyMed (Ізраїль), 
  • концерн EunSung Global - з 1995 року займається створенням, розробкою, виробництвом обладнання для естетичної медицини і косметології.
  • DIDIER Lab - розкішний бренд NAIL-індустрії з ФРАНЦІЇ,
  • BAEHR - усвідомлений вибір Подогов, це бренд професійної косметики та обладнання по догляду за ногами і руками з Німеччини.

Кожне перукарське крісло, мийка для голови або стильне дзеркало для барбершопа створені руками майстрів, захоплених своєю справою.