×

Мы готовы вам помочь!

Оставьте Ваши контактные данные и мы с Вами свяжемся

Увійти | Реєстрація

МАСАЖ ICOONE: НАУКА НА СЛУЖБІ У КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я

DUSO
1 місяць тому
Коментарі
Цікаве Апарати Beauty-Бізнес Косметологія Beauty-Бізнес
МАСАЖ ICOONE: НАУКА НА СЛУЖБІ У КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я - DUSO Створюємо beauty-бізнес для вас

Не секрет, що про красиву фігуру, гладеньку шкіру та хороше самопочуття мріють і жінки, й чоловіки. Звісно ж, втіленню цих мрій допомагає здоровий спосіб життя: фізичні вправи, правильне харчування тощо. Проте ритм сучасного життя не завжди передбачає час на тренування у спортзалі, — ба навіть на приготування «живої» їжі. До того ж, деякі проблеми та небажані стани є вельми стійкими до спорту та дієт. Тож усе частіше люди звертаються за допомогою до апаратних методик, зокрема радіохвильової, лазерної, кріогенної, пресо- та вакуумної терапії.

Вакуумно-роликовий масаж: традиції та новації

У топі популярності сьогодні — вакуумно-роликовий масаж. Як виходить із самої назви, ця методика комбінує дію вакууму та дію роликів. Вакуумний агрегат чинить на шкіру негативний тиск (простіше кажучи, втягує її), в той час як ролики навпаки натискають на тіло. Таким чином у тканинах запускаються процеси, які зрештою надають тілу та обличчю бажаного вигляду.

Історія методики, між іншим, налічує сотні й сотні років. Її зародки з’явилися ще у стародавньому Китаї: для втягування шкіри застосовували порожнисті палички — бамбукові або глиняні, а «роликами» були гладенькі камінці чи руки масажиста. 

Безперечно, традиційні засоби впливу займають (і надалі займатимуть) власну нішу серед «красивих» послуг. У той же час, наука безупинно йде вперед. Раз за разом винаходяться все дієвіші, швидші, зручніші й делікатніші технології.

На сьогодні лідером у вакуумно-роликовій терапії є Італія. Вона стала батьківщиною унікального прориву, автор якого — інженер Джанфранко Тудіко, головний винахідник та керівник відділу досліджень і розробок компанії i-Tech Industries.Він вивів вакуумно-роликовий масаж на якісно новий рівень.

Якщо маніпули сучасних апаратів здебільшого являють собою комбінацію вакуумних камер та окремо розташованих роликів, то пан Тудіко сполучив «утягувальний» та «натискальний» ефекти в єдиному агрегаті. Він розробив інноваційну технологію Roboderm, яка працює за принципом мультимікроальвеолярної стимуляції (M.M.A.S.). Замість окремої камери, вакуум створюється за допомогою безлічі малесеньких отворів (мікроальвеол), які розташовані просто на роликах маніпул. Революційна конструкція забезпечує набагато ширший діапазон регулювань, а відповідно — дедалі вищу ефективність і водночас максимальну делікатність. Загалом, завдяки інтуїції Джанфранко Тудіко вакуумно-роликовий масаж наразі є оптимальним за співвідношенням «дієвість—безпека».


Цікаво, що за технологією Roboderm® дія на тканини провадиться не прямо, а через посередництво вегетативної нервової системи. Під час використання різних параметрів (сила тиску, амплітуда тощо) нерви отримують різні сигнали, а потім передають їх «за призначенням», запускаючи в організмі  необхідні процеси.

Патент Roboderm® знайшов своє втілення в унікальній лінійці масажних апаратів icoone®. Це єдина у світі лінійка масажних апаратів, які працюють за принципом M.M.A.S.. Апарати icoone використовують не лише в естетичній, а й у спортивній та клінічній медицині. Їх затребуваність і популярність допоможуть оцінити цифри: щороку в світі проводиться близько 6 мільйонів процедур icoone®.Лімфодренаж, ліфтинг, ремоделювання

Високі технології — не завжди заперечення природи. Лінійка icoone — яскравий тому доказ.

З одного боку, завдяки парним маніпулам апарати icoone® імітують ручний масаж. Це забезпечує пацієнтові не лише відсутність дискомфорту, а й приємні розслаблюючі відчуття. В той же час така «імітація» є набагато ефективнішою та різнобічнішою за «оригінал». Вона забезпечує швидші, помітніші та стійкіші результати.

В цілому масаж icoone діє на обличчя й тіло за трьома напрямками: лімфодренаж, ліфтинг і ремоделювання.


 • Лімфодренаж

На світ лімфодренажний масаж появився в далекому 1932 році. Його винахідниками були датські лікарі Естрід та Еміль Воддери. Спостерігаючи за пацієнтами, Воддери помітили, що хворі на хронічні недуги мають опухлі лімфовузли. Провівши додаткові дослідження, пара розробила спеціальну ручну техніку масажу, яка стимулювала відтік лімфи від тканин. Апаратні методи лімфодренажного масажу з’явились лише через кількадесят років, одначе першопрохідцями слід вважати саме Воддерів.

Лімфодренаж — це не лише виведення з тканин зайвої рідини. Річ у тім, що лімфа «вимітає» з організму різноманітне сміття: продукти розпаду, відмерлі клітини, залишки хвороботворних бактерій тощо. Тому активізація лімфатичної системи, окрім зняття набряків різної етіології, сприяє загальному очищенню організму та покращенню тонусу.


 • Ліфтинг

Маніпули, розроблені на основі принципу М.М.А.S, дають можливість працювати з різними ділянками обличчя й тіла, включаючи важкодоступні. 

Протягом хвилини апарати icoone® проводять до 21.600 точкових аспірацій (усмоктувань) на заданій глибині. Таким чином провадиться вплив безпосередньо на мікровакуолі — функціональні одиниці сполучної тканини. Кожна мікровакуоля складається з різних волокон і являє собою саморегульовану систему. Стимулювання сполучної тканини запускає низку біохімічних процесів, які сприяють відновленню волокон колагену й еластину, а також продукуванню нових. Формується своєрідний каркас, на який шкіра може «опиратися», стаючи таким чином гладенькою і пружною. Завдяки впливу саме на сполучну тканину результати від процедур icoone® є довгостроковими. Вони не зникають після припинення сеансів.

Важливий момент: якщо в мікровакуолях порушений обмін речовин, їх стимуляція з допомогою звичайного вакуумно-роликового апарату може призвести до небажаних наслідків. Масаж icoone® — завдяки делікатності точкових аспірацій — цю небезпеку виключає.


 • Ремоделювання

Ремоделювання, окрім дії на сполучну тканину, передбачає стимулювання процесу ліполізу. Ліполіз — це природне виведення жиру із тканин. Під час масажу icoone він активізується як із допомогою M.M.A.S., так і завдяки використанню додаткових технологій: LASER і LED, які синергійно доповнюють дію точкового вакууму.

Передусім, ЛАЗЕР і LED впливають на пори клітинних мембран, покращуючи оксигенацію тканин і сприяючи гомеостазу. Якщо говорити окремо про LED-випромінювання, то воно — як і вакуумна стимуляція — пожвавлює секрецію колагену та еластину. Також LED допоможе у загоюванні тканин після операцій. Що стосується ЛАЗЕРа, то він доповнює дію М.М.А.S у плані зміцнення м’язів.


Особливості та переваги апаратів icoone


Загалом обладнання icoone® ефективно виконує будь-яку роботу, передбачену «званням» вакуумно-роликового масажного апарата. Він допоможе боротися з целюлітом, локальними жировими відкладеннями, розтяжками тощо. 

Одначе завдяки конструктивним особливостям маніпул «робочий діапазон» icoone® є ширшим, ніж у інших вакуумно-роликових апаратів. Також існує низка проблем, за яких icoone® буде просто-на-просто ефективнішим.

Найвідчутніша — у прямому сенсі — перевага апаратів, що працюють за принципом М.М.А.S, — це відсутність дискомфорту й болю. Як відомо, під час масажу на звичайних вакуумних апаратах неприємні відчуття і навіть синці з’являються вельми часто. Апарати icoone® — це вакуумно-роликовий масаж без болю та синців. Під час сеансу клієнт навпаки отримує задоволення.

Завдяки особливій делікатності впливу масаж icoone не має обмежень за віком. Із тієї ж причини процедури можна проводити максимально часто — хоч і кожного дня. Ба більше, згідно оновлених італійських медичних протоколів дозволено проводити по два сеанси на день: уранці й увечері.

Ще одна перевага icoone® — це можливість працювати з обличчям, шиєю та іншими локальними зонами

Вище ми згадали, що існує низка небажаних станів, при роботі з якими icoone® є дієвішим за будь-які аналогічні апарати. Окрім застосування технології Roboderm® така ефективність зумовлена використанням лазерного і LED-випромінювання, які підсилюють основну дію.

Так, найефективнішим icoone® є при наступних проблемах:

 • целюліт (від 0 до 3 стадії);

 • набряки різного походження;

 • застої рідини;

 • втрата тонусу;

 • різноманітні шрами;

 • зморшки;

 • обвисла шкіра тощо.

На апарат слід звернути увагу людям, які відновлюються після операції.


Протипоказання до масажу icoone

У зв’язку з тим, що дія апаратів icoone є максимально бережною, протипоказань зовсім небагато:

 • наявність новоутворень;

 • шкірні захворювання (герпес, псоріаз і т.п.);

 • перший триместр вагітності;

 • обробка зони живота під час вагітності. 

За умови коректного використання оригінальних апаратів побічні ефекти від процедур не виникають.


***

Як бачимо, апарати icoone® — насправді особливі. Вони поєднують у собі як точність і делікатність роботи, так і універсальність застосування. Дієве вирішення конкретних проблем і підвищення тонусу організму жодним чином не пов’язане з побічними ефектами, синцями та болем. Більше того, масаж icoone здатен подарувати по-справжньому приємні відчуття й забезпечити глибоке розслаблення тіла та психіки.З питань придбання апарату  icoone звертайтеся до офіційного дистриб'ютора в Україні компанії ДЮСО:  044-506-77-77

Схожі публікації

DUSO - Створюємо beauty-бізнес для вас

Компанія ДЮСО відкриває успішні бізнес-проекти в beauty-індустрії і впевнено лідирує на ринку косметологічного обладнання та косметологічної меблів для салонів краси, SPA центрів, WELLNESS, МАНИКЮРА і ПЕДИКЮРУ, ПЕРУКАРЕНЬ.

Консалтинг ДЮСО - ми пропонуємо професійну допомогу у відкритті з нуля і «під ключ» салонів краси, перукарень, барбершопов, підприємств індустрії краси, клінік естетичної медицини і СПА-центрів.

У нашій компанії вам запропонують повний комплекс послуг - від розробки дизайн-проекту і створення бізнес-плану салону краси до комплексного оснащення вашого б`юті-центру професійним висококласним косметологічним обладнанням!

У ДЮСО запропонований широкий асортимент косметологічного обладнання: апарати для косметології, косметологічні апарати для особи, професійні апарати по догляду за обличчям і тілом, апарати для масажу, сучасні апаратні методики проти старіння шкіри, апарати для рф-ліфтингу і комплексної RF-терапії, косметологічні апарати для мікронідлінга -мікроігольчатой ​​терапії, обладнання для неінвазивної косметології, косметологічні лазери для епіляції, апарати для лазерного ліполізу, обладнання для лазерної косметолог ії, апарати для фракційного омолодження шкіри, апарати для SMAS-ліфтингу омолодження з технологією HIFU, косметологічні системи ультразвукового ліполізу, універсальні лазери IPL-терапії для фотоомолодження, апарати для кріоліполіза, апаратні технології для вакуумного масажу, системи для корекції контурів тіла, апарати кавітації, апарати кисневої мезотерапії, косметологічні комбайни для догляду за шкірою обличчя, мультифункціональні косметологічні платформи для гідропілінг, мікродермабразії, електропорації, апарати для л ица і тіла з LED (світлодіодами), апарати для іонофорезу, фонофорез і кріотерапії.

У нас ви можете купити найкраще обладнання для косметологічних кабінетів, обладнання для нігтьового салону, обладнання для подологіческого кабінету, дзеркала для салону краси, лампи лупи, інвентар для салону краси, косметологічні кушетки, інструменти для салонів краси, косметологічні столи, крісла для салонів краси, косметологічні стільчики, косметологічні візки, інструменти для стерилізації та дезінфекції, лампи для манікюру, подологіческіе крісла, крісла з ваннами для педикюру, подологіческіе крісла-ку еткі, апарати для процедур апаратного манікюру і апаратного педикюру, косметологічні кушетки з підігрівом, кушетки для масажу, засоби по догляду за нігтями і косметику для рук і ніг, косметику і доглядають кошти, що забезпечують здоров`я, захист і зміцнення нігтьової пластини

ВСЕ, що потрібно для перукарень: аксесуари для перукарень, дзеркала для перукарні, інвентар для перукарні, Барбер-крісла, мийки крісла для перукарні, обладнання для перукаря, перукарні столики, перукарський стіл з дзеркалом, професійне перукарське обладнання, стільці для перукарні, візки для перукарів, перукарні тумбочки, крісла для барбершопов

Ми є ексклюзивним представником відомих світових брендів, таких як: 

 • Takara Belmont (Японія), 
 • Gamma & Bross (Італія) виробляють обладнання для перукарень, барбершопов і салонів краси преміум і люкс-класу,
 • GHARIENI (Німеччина) - на думку Forbes Travel Guide - Gharieni Group є зразком якості і визнаний, як кращий виробник обладнання для SPA і wellness для готелів і курортів класу люкс на 2019 рік!
 • Icoone (Італія), 
 • EndyMed (Ізраїль), 
 • концерн EunSung Global - з 1995 року займається створенням, розробкою, виробництвом обладнання для естетичної медицини і косметології.
 • DIDIER Lab - розкішний бренд NAIL-індустрії з ФРАНЦІЇ,
 • BAEHR - усвідомлений вибір Подогов, це бренд професійної косметики та обладнання по догляду за ногами і руками з Німеччини.

Кожне перукарське крісло, мийка для голови або стильне дзеркало для барбершопа створені руками майстрів, захоплених своєю справою.