Cеть магазинов Duso
Ищем дилеров во всех регионах Украины
Парикмахерское оборудование
Ищем дилеров во всех регионах Украины
Ищем дилеров во всех регионах Украины
Книга Ольги Хайновской - Успешный бизнес в красоте

EndyMed PURE+

 Система EndyMed PURE+

Увеличить

Оборудование EndyMed

baehr


Купить EndyMed продукцию, и получить больше подробной информации можно на сайте www.endymed.com.ua

Відкрий новий світ гнучкості та використання

PURE+ від EndyMed, що керується сортуванням від УПМ (Управління продовольства і медикаментів, США), запатентована 3DEEP PЧ технологія. PURE + пропонує професійну оцінку фракційному шліфуванню шкіри і поверхній корекції тіла, обличчя і шиї, а також моделюванням – все в одній, простій у використанні, компактній формі.

PURE+ пропонує повну гнучкість зі змінюваними маніпулами для лікування – один консоль від PURE+ може бути налаштований будь-яким чином, як ви хочете проводити вам і вашим клієнтам найбільш ефективні і популярні лікування, що доступні насьогодні.

PURE+ пропонується у двох конфігураціях:

 1. FSR + TC: Зафіксована маніпула FSR + один змінний з`єднувач, що підходить до усіх маніпул TC: iFine, Small і Large.
 2. Комплект TC: Два змінних з`єднувача з кожного боку, що підходять до усіх маніпул TC: iFine, Small та Large.

Переваги:

 • Ефективний, професіональний рівень фракційного шліфування шкіри, корекція обличчя, шиї та тіла, і моделювання фігури – все в одній формі.
 • Широкий вибір маніпул для РЧ лікування забезпечує найкраще лікуючі параметри для слабкої, в`ялої шкіри, шрамів від акне, зменшення зморшок, зменшення розтягів, поліпшення целюліту, а також моделювання та корекція тіла.
 • Коротка лікуюча процедура з малим використанням часу, оптимальною безпекою, мінімальним дискомфортом та без побічних ефектів.
 • Помітне негайне поліпшення, що підходить до всіх типів і кольорів шкіри.
 • Заснована на 3DEEP багатофункціональній РЧ технології, доведена численними рецензованими науковими виданнями.

Ви не повинні бути великими, щоб бути сильними – Потужність 3DEEP технології

Унікальна перевага 3DEEP РЧ технології від EndyMed: 3DEEP РЧ, що базується на унікальній радіочастотній технології, представляє останнє покоління в еволюції лікування шкіри. 3DEEP РЧ технологія складається кількох джерел енергії, які працюють одночасно, і пропонує вперше повністю безпечну, засновану на енергії систему, що об`єднує постачання контрольованого тепла вглиб шкіри і в той же самий час зберігає поверхню епідермісу. Лікувальні параметри є персонально пристосованими до характеристик шкіри та ділянки проведення процедури, забезпечують мінімальний дискомфорт, мінімальний час проведення процедури та максимальну безпеку для усіх типів шкіри.

Як це працює?

PURE+ пропонує широкий вибір професійного лікування шкіри, що є довготривалим, і продовжує поліпшувати вигляд і відчуття вашої шкіри місяцями після вашої останньої процедури. PURE+ робить це через переробку колагену, який природньо знаходиться у нашій шкірі. PURE+ постачає точні кількості тепла точно в колагеновий шар вглиб вашої шкіри, запускаючи вироблення нових колагенових волокон. Запущене одного разу вироблення нового колагену в шкірі буде продовжуватись природньо, довго удосконалюючись, після того, як ви завершили ваші PURE+ процедури.

Переваги 3DEEP — обробка всіх шарів шкіри для отримання кращого результату

Фракційна абляція робить шкіру більш гладкою, освітлює поверхню шкіри (роговий шар та епідерміс), підтягує шкіру, усуває гіперпігментацію (епідерміс).Одночасне використання об`ємного глибокого прогрівання шкіри і колагенових волокон викликає негайну і довготривалу підтяжку шкіри. Ця комбінація процедур ефективно стимулює всі шари шкіри для досягнення оптимального результату.

3DEEP® - Коли краса зустрічається з технологіями

Запатентована EndyMed 3DEEP технологія є багатофункціональною, з джерелом енергії радіочастотного фазового управління, що є інноваційною, безпечною та ефективною. 3DEEP використовує велику кількість багаторазових РЧ генераторів і складний алгоритм управління фазою енергії, яка протікає між наборами електродів. Відбиваючі хвилі між суміжними електромагнітними полями направляють енергію вертикально в тканину-мішень, що значно зменшує потік енергії по поверхні шкіри (і без будь-яких потенціальних побічних ефектів) і зменшує потребу в охолодженні шкіри.

Технічні дані PURE+:

Фракційне шліфування шкіри:

 • 6 поліпшених, високих рівнів обробки енергії.
 • Тривалість імпульсу: 0.1-0.6 сек.
 • Одноразовий наконечник матричних плям: 112 матричних плям.
 • Одноразовий наконечник розміру плями: 10х15 мм.
 • Одноразовий наконечник імпульсів: до 450 імпульсів.

Корекція шкіри і моделювання фігури:

 • До 60 ват інтенсивності РЧ процедур моделювання обличчя, верхньої частини тіла та тіла в цілому.
 • Розширені функції безпеки, що включають контактний сенсор, датчик руху маніпули та сенсор температури шкіри.
 • Інтегроване в реальному часі вимірювання імпедансу забезпечує точну доставку енергії.

Простий у використанні інтерфейс з сенсорним екраном.